loader image

O NAS 

o_nas_boske_art-2

Pracownia projektowa BOSKE ART specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Założona została w 2013 roku przez Absolwentkę Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Magistra Sztuki Natalię Robaszkiewicz. Od początku naszej działalności z sukcesami i zadowoleniem klientów zrealizowaliśmy ponad 400 projektów. Zajmujemy się projektami wnętrz zarówno przestrzeni prywatnych - skrojonych na miarę mieszkań, apartamentów i domów, jak i przestrzeni komercyjnych. Mamy doświadczenie w planowaniu i tworzeniu kawiarni, restauracji, biur, hoteli, showroomów, salonów sprzedażowych, a także lobby i komunikacji w blokach i apartamentowcach. Ponadto mieliśmy także przyjemność realizować projekty specjalistycznych przestrzeni tj. gabinetów stomatologicznych i lekarskich, czy całych klinik medycznych.

Nasza oferta jest za każdym razem indywidualnie dopasowana do potrzeb zleceniodawcy i zawsze gwarantuje najwyższą jakość, estetykę oraz funkcjonalność. Nasze projekty nie bazują tylko na pasji i wyczuciu, ale również na realnej wiedzy i doświadczeniu. Aktywnie działamy w środowisku zawodowym, bierzemy udział w wielu szkoleniach branżowych, co gwarantuje nam dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie projektowania wnętrz.

Tworzenie wnętrz to wymagające i odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego nasze usługi świadczymy kompleksowo. Nie ograniczamy się tylko do procesu twórczego projektu. Nad większością projektów sprawujemy nadzór autorski, który w znacznym stopniu odciąża Inwestora od koordynacji procesu wykonawczego inwestycji. Ponadto, na życzenie naszych Klientów, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę wykonawczą od wyposażenia wnętrz w asortyment, poprzez logistykę, po wszelkie prace stolarskie i remontowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami, którzy świadczą dla nas swoje usługi na wysokim poziomie, pod naszym czujnym okiem.

Doskonale wiemy jak ciężka i wyboista potrafi być droga wiodąca od pomysłu do realizacji wymarzonego wnętrza - nasza pracownia pozwoli Ci rozkoszować się widokami w czasie tej podróży, a my zajmiemy się całą resztą!

 


Adres biura:

Boske Art
Stanisława Wyspiańskiego 12/2
60-746 Poznań

Nr telefonu: +48 601 78 75 71
Adres email: info@boskeart.pl

 

 NIP: 6172148269
REGON: 302478274

BoskeArt 2018-[copyrights_date] © Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie zawartości tej witryny wymaga autoryzacji autora