loader image

ETAPY PRACY

etapy_pracy_boske_art-2
01 ROZMOWA

Proces prac projektowych rozpoczynamy od rozmowy. Analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania, dyskutujemy o estetyce, upodobaniach, funkcjach i możliwych rozwiązaniach. Uzgadniamy w jakim stylu będziesz czuł się najlepiej i planujemy budżet, którego będziemy się trzymać.


02 INWENTARYZACJA

Jeśli prace budowlane są na etapie, w którym możemy pobrać wymiary z natury - przystępujemy do laserowych pomiarów Twojej inwestycji. W przypadku, gdy nie ma takiej możliwości, pracujemy na pomiarach pobranych z projektu budowlanego, bądź przesłanych przez Ciebie wytycznych.


03 MODELOWANIE

Na podstawie pomiarów bądź przekazanych projektów rozpoczynamy modelowanie 3d wnętrza. Rysujemy ściany, wstawiamy okna, rozmieszczamy drzwi. Jest to podstawa do dalszych prac projektowych i pracy nad koncepcją.


04 UKŁAD FUNKCJONALNY

Analizujemy wnętrze, ustalamy jego funkcję i tworzymy najbardziej ergonomiczny i funkcjonalny układ. Tutaj decydujemy gdzie staną konkretne meble i wyposażenie, a także jakich będą gabarytów, aby zapewnić swobodne poruszanie się we wnętrzu. Planujemy przestrzeń w taki sposób, aby komunikacja była jak najbardziej prosta, a przestrzeń jak najlepiej zagospodarowana.


05 PROJEKT KONCEPCYJNY

Kiedy nasz układ funkcjonalny jest już określony, przechodzimy do najważniejszego etapu. Tworzymy projekt koncepcyjny - dobieramy meble, oświetlenie, materiały, wyposażenie, kolorystykę. Tworzymy posadzki, wybieramy sanitariaty, projektujemy meble. Wszystko w oparciu o potrzeby określone podczas rozmowy z Tobą, z uwzględnieniem Twoich sugestii i oczekiwań. Dokonując wyborów sugerujemy się stworzeniem wnętrza skrojonego na miarę dla Ciebie. Łączymy funkcjonalność, trwałość i estetykę, jednocześnie mieszcząc się w określonym przez Ciebie budżecie.


06 WIZUALIZACJE

Po zatwierdzeniu układu funkcjonalnego, wyglądu mebli, wyposażenia i kolorystyki przechodzimy do opracowania wizualizacji pomieszczeń. Tworzymy fotorealistyczne ujęcia Twojego projektu, aby pokazać Ci jak będzie wyglądała inwestycja po zakończeniu prac remontowych.


07 PROJEKT WYKONAWCZY

Kiedy proces kreacji mamy już za sobą, przechodzimy do projektu wykonawczego w oparciu wypracowaną już koncepcję. Tworzymy rysunki techniczne dla wszelkich wykonawców, które są niezbędne do wykonania naszego projektu w rzeczywistości. Przygotowujemy rzuty, kłady i specyfikacje techniczne dla ekip budowlanych i remontowych, instalatorów, elektryków, stolarzy i innych wykonawców. Na podstawie tych materiałów wykonawcy tworzą wnętrze zgodne z naszymi założeniami projektowymi.


08 KOSZTORYS

Przez cały proces projektowy tworzymy zestawienie użytego w projekcie wyposażenia, które sukcesywnie uzupełniamy na podstawie dokonywanych wyborów i podjętych decyzji. Na tym etapie otrzymujesz jego pełną i ostateczną wersję. Jest on całkowicie spójny z założonym na samym początku budżetem. Przekazujemy Ci plik, w którym spisane są wszystkie produkty, ich ceny i miejsca gdzie możesz je zakupić. Jeśli dodatkowo zleciłeś nam nadzór autorski nad swoją inwestycją - złożymy te zamówienia za Ciebie.

DODATKOWO:

09 NADZÓR AUTORSKI

Zdecydowana większość naszych klientów decyduje się na prowadzony przez nas nadzór autorski nad inwestycją. Jest to usługa wykonywana po zakończeniu procesu projektowego i po przejściu do realizacji tego projektu. Ma ona na celu przede wszystkim odciążenie klienta z obowiązku sprawdzania zgodności projektu w stosunku do prac remontowych. Na nasze barki przechodzi monitorowanie prac ekip wykonawczych, składanie zamówień i ciągły kontakt z wykonawcami w razie jakichkolwiek pytań dot. realizacji. Regularnie składamy wizyty na budowach, wykonujemy dokumentację fotograficzną i informujemy o postępach prac wykonawczych. Sprawdzamy jakość i poprawność wykonywanych prac pełniąc rolę „złego policjanta”,  odciążając klienta od częstych trudów, pytań i dyskusji.


10 WYKONAWCY

Przez ostatnie lata pracowaliśmy z ogromną ilością wykonawców, ekip budowlanych, stolarni, dostawców, instalatorów. Jesteśmy w stałej współpracy z tymi najlepszymi, których spotkaliśmy na swojej drodze. Jeśli nie masz godnej zaufania ekipy, i będziesz miał takie życzenie, będziemy mogli zaproponować Ci usługi naszych wykonawców.


11 INWESTYCJE POD KLUCZ

Dla klientów, którzy nie mają czasu bądź chęci, lub nie ma ich w miejscu inwestycji, czy też z innych powodów nie chcą uczestniczyć w procesie realizacji - wykonujemy także inwestycje w standardzie „pod klucz”. Wymaga to indywidualnego podejścia i osobnej wyceny, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Adres biura:

Boske Art
Stanisława Wyspiańskiego 12/2
60-746 Poznań

Nr telefonu: +48 601 78 75 71
Adres email: info@boskeart.pl

 

 NIP: 6172148269
REGON: 302478274

BoskeArt 2018-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie zawartości tej witryny wymaga autoryzacji autora