loader image

OFERTA

oferta_boske_art-3

W swojej ofercie posiadamy kilka możliwości współpracy. Przedstawiamy co zawiera każda z nich, abyś mógł zadecydować jakiej usługi od nas potrzebujesz.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Nasze usługi z zakresu projektowania wnętrz świadczymy na terenie całego kraju, a także za granicą. Mimo tego, że nasze biuro znajduje się w Poznaniu, z sukcesem ukończyliśmy wiele projektów na drugim końcu Polski, jak i poza jej granicami m.in. w Danii, Szwecji i Niemczech. Projektujemy wnętrza prywatne i komercyjne. W zakładce ETAPY PRACY możesz zobaczyć jak wygląda cały proces projektowy. Poniżej natomiast przedstawiamy dokładnie jakie materiały projektowe otrzymasz od nas decydując się na projekt wnętrz:

 • projekt układu funkcjonalnego

 • widoki poszczególnych pomieszczeń 2D - rysunki wstępne z koncepcją zagospodarowania całej przestrzeni projektowej

 • fotorealistyczne wizualizacje każdego z pomieszczeń

 • projekty wykonawcze ze zmianami ścian działowych/ otworów/ zabudów/ maskownic

 • projekty wykonawcze elektryki - punkty docelowe - oświetlenia oraz kontaktów wraz z wysokościami okablowania dla ew. zwisów

 • projekty wykonawcze sufitów podwieszanych ze wskazaniem rozmieszczenia ew. oświetlenia led i transformatorów

 • projekt przyłączy wodno-kanalizacyjnych - punkty docelowe w kuchni, łazienkach, pralniach, pomieszczeniach technicznych etc.

 • projekt instalacji grzewczej - punkty docelowe, ze wskazówkami do montażu grzejników, sterowników etc.

 • projekty wykonawcze dla malarza i tynkarza

 • projekty wykonawcze dla wszelkich powierzchni pokrytych płytkami/ glazurą/ panelami modułowymi etc. - w tym kłady ścian dla płytkarza/ montera  ze wskazaniem sposobu układania, szerokości fug, ich koloru etc.

 • projekty indywidualnych mebli zaprojektowanych do wykonania na wymiar ze szczegółową specyfikacją materiałową i techniczną

 • projekt wykonawczy dla montera listew przypodłogowych

 • projekt wykonawczy dla montera ew. sztukaterii

 • projekt wykonawczy dla wszelkich innych niestandardowych wykończeń, wymagających opracowania i wytycznych dla poprawnego ich wykonania/ montażu/ ułożenia

 • wykonanie dokumentacji zawierającej specyfikację użytych materiałów (kolory ścian, posadzki, płytki, meble gotowe, akcesoria, agd, drzwi etc.)

 • kosztorys z dokumentacją  uwzględniający wszystkie użyte produkty wyposażenia z podanymi ilościami oraz kosztami, rabatami i możliwym miejscem zakupu

NADZÓR AUTORSKI

Zdecydowana większość naszych klientów decyduje się na prowadzony przez nas nadzór autorski nad inwestycją. Jest to usługa wykonywana po zakończeniu procesu projektowego i po przejściu do realizacji tego projektu. Ma ona na celu przede wszystkim odciążenie klienta z obowiązku sprawdzania zgodności projektu w stosunku do prac remontowych. Na nasze barki przechodzi monitorowanie prac ekip wykonawczych, składanie zamówień i ciągły kontakt z wykonawcami w razie jakichkolwiek pytań dot. realizacji. Regularnie składamy wizyty na budowach, wykonujemy dokumentację fotograficzną i informujemy o postępach prac wykonawczych. Sprawdzamy jakość i poprawność wykonywanych prac pełniąc rolę „złego policjanta”,  odciążając klienta od częstych trudów, pytań i dyskusji.

WYKONAWCY

Przez ostatnie lata pracowaliśmy z ogromną ilością wykonawców, ekip budowlanych, stolarni, dostawców, instalatorów. Jesteśmy w stałej współpracy z tymi najlepszymi, których spotkaliśmy na swojej drodze. Jeśli nie masz godnej zaufania ekipy, i będziesz miał takie życzenie, będziemy mogli zaproponować Ci usługi naszych wykonawców.

INWESYTCJE POD KLUCZ

Dla klientów, którzy nie mają czasu bądź chęci, lub nie ma ich w miejscu inwestycji, czy też z innych powodów nie chcą uczestniczyć w procesie realizacji - wykonujemy także inwestycje w standardzie „pod klucz”. Wymaga to indywidualnego podejścia i osobnej wyceny, dlatego po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

KONSULTACJE PROJEKTOWE

Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani jedynie doborem części elementów wyposażenia do istniejącego już wnętrza lub chcą się upewnić co do kwestii technicznych i estetycznych swoich wyborów proponujemy konsultacje projektowo-doradcze. Forma tych konsultacji jest dostosowana do Państwa potrzeb – możemy się spotkać w miejscu inwestycji, wybranym salonie lub w naszym biurze w Poznaniu. Podczas konsultacji zakupowych oferujemy Państwu możliwość skorzystania z rabatów handlowych wypracowanych przez pracownię Boske Art u bardzo wielu dostawców.

 


Adres biura:

Boske Art
Stanisława Wyspiańskiego 12/2
60-746 Poznań

Nr telefonu: +48 601 78 75 71
Adres email: info@boskeart.pl

 

 NIP: 6172148269
REGON: 302478274

BoskeArt 2018-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie zawartości tej witryny wymaga autoryzacji autora