loader image

OFERTA

oferta_boske_art-3
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferujemy projektowanie wnętrz prywatnych (projekty wnętrz mieszkań i domów) jak i komercyjnych (projekty wnętrz biur, gabinetów medycznych, hoteli itp.). Poniżej przedstawiamy jakie m.in. materiały projektowe otrzymasz od nas decydując się na kompleksowy projekt wnętrz:

 • projekt układu funkcjonalnego

 • widoki poszczególnych pomieszczeń 2D - rysunki wstępne z koncepcją zagospodarowania całej przestrzeni projektowej

 • fotorealistyczne wizualizacje każdego z pomieszczeń

 • projekty wykonawcze ze zmianami ścian działowych, otworów, zabudów, maskownic itp.

 • projekty wykonawcze elektryki (punkty końcowe) - oświetlenia oraz kontaktów wraz z wysokościami okablowania dla ew. zwisów

 • projekty wykonawcze sufitów podwieszanych ze wskazaniem rozmieszczenia ew. oświetlenia

 • projekt przyłączy wodno-kanalizacyjnych (punkty końcowe) w kuchni, łazienkach, pralniach, pomieszczeniach technicznych itp.

 • projekt instalacji grzewczej (punkty końcowe) ze wskazówkami do montażu grzejników, rozmieszczenia mat grzewczych, sterowników itp.

 • projekty wykonawcze dla malarzy, tynkarzy, tapeciarzy itp.

 • projekty wykonawcze dla wszelkich powierzchni pokrytych płytkami, glazurą, panelami modułowymi itp., w tym kłady ścian dla płytkarzy i montażystów ze wskazaniem sposobu układania, szerokości fug, koloru fug itp.

 • projekty indywidualnych mebli zaprojektowanych do wykonania na wymiar ze szczegółową specyfikacją materiałową i techniczną

 • projekt wykonawczy dla montera listew przypodłogowych

 • projekt wykonawczy dla montera ew. sztukaterii

 • projekt wykonawczy dla wszelkich innych niestandardowych wykończeń, wymagających opracowania i wytycznych dla poprawnego ich wykonania, montażu, ułożenia

 • wykonanie dokumentacji zawierającej specyfikację użytych materiałów (kolory ścian, posadzki, płytki, meble gotowe, akcesoria, agd, drzwi itp.)

 • zestawienie produktowe z dokumentacją uwzględniające wszystkie użyte produkty wyposażenia z podanymi ilościami, wycenami, możliwym miejscem zakupu itp.

Efektem końcowym naszej wspólnej pracy jest obszerna dokumentacja, która pozwoli Ci zrealizować wnętrze zgodnie z projektem. Dokumentacja przekazywana jest w formie elektronicznej oraz w formie czytelnego skoroszytu w formacie A3.

 

NADZÓR AUTORSKI

Spora część naszych Klientów decyduje się powierzyć nam nadzór nad realizacją projektu wnętrz. Ideą nadzoru autorskiego jest przede wszystkim odciążenie Klienta ze sprawdzania zgodności wykonania prac remontowych z projektem wnętrz. Na swoje barki bierzemy etapowe kontrolowanie prac ekip wykonawczych, składanie zamówień zgodnie z zestawieniem produktowym i przede wszystkim ciągły kontakt z wykonawcami. Dzięki temu w dużym stopniu odciążamy Klientów od trudów budowy, w tym setek pytań i niekończących się dyskusji ze strony wykonawców.

 

NADZÓR ROZSZERZONY

Dla Klientów, którzy nie mają możliwości bądź chęci uczestniczenia w realizacji inwestycji oferujemy nadzór rozszerzony, często nazywany nadzorem pod klucz. W przypadku tej formy współpracy możemy poprowadzić realizację inwestycji już od momentu pracy nad kompleksowym projektem wnętrz aż do momentu oddania przestrzeni gotowej do zamieszkania/użytkowania. Zakres tej usługi dopasowujemy indywidualnie do wymagań Klienta.

 

KONSULTACJE PROJEKTOWE

Dla Klientów, którzy są zainteresowani jedynie doborem części elementów wyposażenia do istniejącego już wnętrza lub chcą się upewnić co do kwestii technicznych i estetycznych swoich wyborów proponujemy konsultacje projektowo-doradcze. Forma tych konsultacji jest zawsze indywidualnie dostosowywana do faktycznych potrzeb Klienta – możemy się spotkać w miejscu inwestycji lub w naszym biurze w Poznaniu. Podczas konsultacji zakupowych oferujemy możliwość skorzystania z rabatów handlowych wypracowanych przez naszą pracownię u bardzo wielu dostawców.

 

REKOMENDACJA WYKONAWCÓW

Przez lata działalności naszego biura mieliśmy możliwość współpracy z ogromną ilością wykonawców, ekip budowlanych, fim stolarskich i wielu innych dostawców niezbędnych do realizacji projektu wnętrz. Stale współpracujemy z tymi najlepszymi, których spotkaliśmy na swojej drodze. Jeśli nie masz jeszcze wybranych wykonawców to będziemy mogli zarekomendować Ci usługi tych, z którymi mieliśmy już okazję współpracować.

 


Adres biura:

Boske Art
Stanisława Wyspiańskiego 12/2
60-746 Poznań

Nr telefonu: +48 601 78 75 71
Adres email: info@boskeart.pl

 

 NIP: 6172148269
REGON: 302478274

BoskeArt 2018-[copyrights_date] © Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie zawartości tej witryny wymaga autoryzacji autora