Budowa czy remont domu jednorodzinnego to proces bardzo skomplikowany. Przede wszystkim czasochłonny, męczący i wymagający rzetelnej wiedzy z zakresu projektowania. Kreowanie przestrzeni domów jednorodzinnych to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim wielka pasja.

Wszelkie prace wykończeniowe i tworzenie aranżacji warto zaplanować z góry. Przed rozpoczęciem prac czy remontu należy mieć już pierwsze wyobrażenie, plany i projekt. Taka inwestycja jak nasz rodzinny dom będzie nam służyła przez wiele lat, a wprowadzanie zmian w późniejszym etapie może okazać się o wiele bardziej kosztowne.

Proces projektowania

Wszystko zaczyna się od rozmowy z nowym Klientem. Dzięki wieloletniej praktyce wiemy jak spełnić wszystkie wymagania, jednocześnie pamiętając o zasadach nowoczesnego projektowania aranżacji. Wiemy jak w sposób funkcjonalny urządzić zarówno małą, jak i dużą powierzchnię. Musimy pamiętać jednak o tym, że dom to miejsce, które powinno odzwierciedlać gust i upodobania domowników. Każdy z nich musi tam znaleźć miejsce dla siebie. Nasze projekty uwzględniają indywidualne potrzeby wszystkich mieszkańców. Priorytetem dla nas jest Klient i jego potrzeby.

Spełnianie potrzeb wszystkich mieszkańców

Staramy się, aby układy domów, które projektujemy były proste i przejrzyste. Całą powierzchnię dzielimy na strefy, które spełniają różne funkcje. Zapewnia to domownikom większy komfort i poczucie intymności. Strefa dzienna gdzie przebywamy razem i przyjmujemy gości czy strefa nocna gdzie umieścimy sypialnie muszą posiadać własną charakterystykę, spełniać inne zadania, tworzyć odpowiedni klimat i nastrój.

Zaprojektowane przez nas aranżacje domów cechuje prostota. Otwarte przestrzenie ułatwiają codzienną komunikację między mieszkańcami – otwarta kuchnia, połączona z salonem i jadalnią daje wrażenie przestronności. Dobór odpowiednich materiałów, a także ich zestawienia jest dla nas istotną kwestią. Odpowiedni ich wybór, spójność i konsekwencja w stosowaniu nadają wnętrzom elegancji i sprawiają, że będą prezentowały się świeżo przez wiele kolejnych lat. W trosce o jakość wykonania nad większością projektów sprawujemy nadzór autorski.

Kolejne pomieszczenia, kolejne wyzwania

Salon, sypialnie, pokoje gościnne oraz pokoje wypoczynkowe projektujemy tak, aby spędzony tam czas był dla domowników czasem odpoczynku, relaksu i spokoju. Stawiamy na wygodę, funkcjonalność i praktyczne zastosowanie.

W przypadku domowych gabinetów skupiamy się na dobrej przestrzeni do pracy, która nas zmotywuję, poprawi koncentrację i pozwoli nam się skupić na zadaniach i obowiązkach.

Kuchnia to niewątpliwie serce każdego domu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie aneksy kuchenne stanowią całość z pokojem dziennym, wtedy musi oni być nie tylko funkcjonalna, ale również dobrze zaplanowana i estetycznie dopasowana do reszty domu. Dobra lub jej zła organizacja będzie przez lata ułatwiała bądź skutecznie utrudniała nam życie przez wiele kolejnych lat. Dzięki wieloletniej praktyce wiemy jak w sposób funkcjonalny urządzić zarówno małą, jak i dużą powierzchnię - zapewnić niezbędne przechowywanie, dostęp do wszystkich urządzeń i szafek, swobodne przemieszczanie się.

Obecnie łazienka nie służy tylko dbałości o higienę, ale służy jako domowe spa i miejsce relaksu, dlatego jej design i zapewnienie odpowiedniego klimatu jest tak istotny. Aranżacja łazienki dla projektantów zawsze stanowi wyzwanie, niezależnie od tego, czy mamy do zaprojektowania małą przestrzeń czy przestronny salon kąpielowy.

Rozwój i pełna odpowiedzialność za projekty

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, nie boimy się wyzwań, a dzięki doświadczeniu w kreowaniu funkcjonalnych przestrzeni jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować obsługę wykonawczą obejmującą wyposażenie domu w cały asortyment i umeblowanie, koordynujemy organizacje prac remontowych i stolarskich, sprawdzonych wykonawców z którymi współpracujemy.