Projektowanie wnętrz firm to wymagające i rozbudowane projekty. W siedzibie przedsiębiorstwa musi znaleźć się szereg różnych pomieszczeń spełniających indywidualne funkcje i wymagania. Od lobby, recepcji i miejsc w których przyjmuje się gości, poprzez przestrzeń biurową i wypoczynkową dla pracowników aż do gabinetów dyrektorów, prezesów i właścicieli firm.

Każde z tych miejsc mimo swoich różnych zastosowań musi wpisywać się w ogólną wizję wnętrza i samej firmy. Projekt musi być ze sobą spójny, zaplanowany w określonej stylistyce. Ta wizja zostaje ustalone z inwestorem już na samym początku projektu. To właściciel przedsiębiorstwa wiedzą jaką firmę chcą stworzyć. My ze swoim doświadczeniem pomagamy złożyć wszystkie plany w jeden rozbudowany projekt spełniający także wszelkie techniczne wymagania.

Kreowanie przestrzeni to nasza wielka pasja. Dzięki wspólnej wizji jesteśmy w stanie stworzyć wnętrza nietuzinkowe, będące wizytówką i dumą firmy. Nieustająca pasja do dobrego designu, doświadczenie w tworzeniu funkcjonalnych wnętrz pozwalają nam tworzyć oryginalne projekty. Zgrany i zaangażowany zespół sprawi, że cały proces projektowania będzie dla Państwa przyjemnością i wyjątkowym doświadczeniem.

Zaproponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, przedstawimy aktualne trendy w branży i wspólnie opracujemy plan działań. Zaplanujemy układ pomieszczeń, ich wygląd, meble, wyposażenie, dobierzemy oświetlenie i wszystkie niezbędne elementy wnętrza.

Nasza firma jest w stanie poprowadzić projekt od pierwszego planu i szkicu do oddania siedziby firmy w stanie “pod klucz”.