Podjęcie się projektowania gabinetów stomatologicznych czy lekarskich to jedno z większych wyzwań w pracy architekta wnętrz. Tego typu aranżacje muszą łączyć ze sobą wiele cech - oprócz estetyki i nowoczesności pomieszczenia te muszą kojarzyć się z czystością, sterylnością, a także profesjonalizmem. Muszą one również być w pełni profesjonalne oraz komfortowe i budzące zaufanie tak, aby pacjent czuł się bezpieczny i zrelaksowany.

Aby uzyskać wszystkie te cechy należy dokładnie przemyśleć plan gabinetu stomatologicznego. Musimy zadbać o charakter wnętrza, jak i wszystkie jego niezbędne funkcje. Zastosujemy tutaj odpowiednie oświetlenie i dobierzemy takie kolory, aby spełnić oczekiwania inwestora. Wybierzemy i odpowiednio rozmieścimy meble i wyposażenie. Ustawimy je tak, aby pomieszczenie było w pełni ergonomiczne, ułatwiało przemieszczanie się po nim w czasie pracy, usprawniało pracę, sprawiało wrażenie uporządkowanego oraz budziło pozytywne uczucia w pacjencie.

W gabinecie zaletą będzie jak największa izolacja akustyczna i strefowanie przestrzeni takich jak: poczekalnia z recepcją i gabinety. Takie zabiegi stosujemy by zapewnić pacjentom komfort i poczucie intymności przyszłym klientom gabinetu.

Nasze projekty cechuje minimalizm i prostota. Umiar i spójność estetyczna, odpowiednie zestawienie materiałów, kolorów i faktur sprawi, że nasz wnętrza będą ponadczasowe. Nasze doświadczenie w realizacji wielu projektów komercyjnych, w tym wnętrz gabinetów stomatologicznych, ambicja, zainteresowanie panującymi we wzornictwie trendami, zaangażowany zespół i wymagania, które sami przed sobą stawiamy, pozwalają nam tworzyć satysfakcjonujące projekty z których jesteśmy dumni.

Oferujemy nadzór nad prowadzonymi pracami obejmujący organizację prac wykonawców i dostawę asortymentu. Fachowcy z którymi współpracujemy to najwyższej klasy profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.