Sztuka kreowania wnętrza hotelu obejmuje nie tylko wystrój, odpowiedni i estetyczny dobór kolor, materiałów i barw, ale także funkcjonalność projektowanej przestrzeni. Podczas projektów dużych przedsięwzięć, przestrzeni, które zostały podzielone na mniejsze, spełniające różne funkcje strefy zwracamy szczególną uwagę na to, aby cały projekt był spójny. Umiar w takich realizacjach jest istotny. W hotelach często rozróżniamy różnorakie strefy, takiej jak: lobby, restauracje i pokoje dla gości. Pamiętamy o tym, że całość musi ze sobą współgrać.

Nasze propozycje cechuje minimalizm i oszczędne stosowanie detalu. Umiejętny dobór odpowiednich kolorów, faktur i materiałów – tkanin, rodzajów drewna sprawia, że nowoczesne wnętrza hotelu sprawiają wrażenie przytulnych. Zapewnienie poczucia intymności gościom to coś na czym zależy nam najbardziej. W takich obiektach muszą one spełniać odpowiednie parametry, powinny być łatwe w utrzymaniu, cechować się wysoką jakością wykonania, by służyć przez wiele lat. Kluczową sprawą jest ergonomia, wyposażenie powinno być komfortowe w użytkowaniu. Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji dużych i złożonych projektów jesteśmy w stanie stworzyć klimatyczne wnętrza w których klienci i personel będą czuli się swobodnie i komfortowo.

Uważamy, że kluczem do sukcesu jest porozumienie i wzajemne zrozumienie. Rozmowa z klientem, określenie jego oczekiwań to dla nas priorytet. To inwestor określa charakter hotelu - status gości, poziom luksusu i wszelkie inne standardy. Cała realizacja musi odpowiadać jego planom i wizji miejsca. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest porozumienie i wzajemne zrozumienie. Rozmowa z klientem i określenie jego oczekiwań to dla nas priorytet.

Nasza firma jest w stanie poprowadzić projekt od samego początku do końcowego etapu realizacji “pod klucz”. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi, doświadczonymi fachowcami i zaufanymi dostawcami.