Podczas kreacji wnętrz kawiarni pamiętamy o tym, że musimy wpasować się w gusta wielu. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które będą pobudzały jej użytkowników do inspirujących rozmów i zatrzymywały ich na dłużej. Wiemy jak ważne jest stworzenie odpowiedniego klimatu kawiarni, sprzyjającego wypoczynkowi i relaksowi.

Chcemy także, aby właściciel kawiarni czuł się dobrze w miejscu, które tworzy. To jego pomysły, wizje i planowany klimat miejsca ma być elementem wiodącym. Każdą aranżację tworzymy w oparciu o indywidualne ustalenia. Wszystkie nasze projekty są unikatowe. Wierzymy, że to inwestor posiada klucz do stworzenia wyjątkowego, klimatycznego miejsca. My ze swojej strony służymy radą, techniczną wiedzą i doświadczeniem.

Architektura i aranżacja wnętrz to nasza pasja. Zamiłowanie do designu, kreacja wnętrz, tworzenie pięknych, funkcjonalnych wnętrz, cechujących się niepowtarzalnym, indywidualnym stylem, przy zastosowaniu nieszablonowych rozwiązań i dbałość o detal to elementy, które nas wyróżniają.

Zaplanujemy wszystkie elementy kawiarni - od frontu, sali dla gości, zaplecza, kuchni i wszystkich innych niezbędnych pomieszczeń. Pomożemy dobrać meble i wyposażenie, a także oświetlenie każdego miejsca. Rozmieścimy wszystkie zakupione rzeczy tak, aby razem tworzyły unikalny i wyjątkowy lokal gastronomiczny.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nadzór nad wykonywanymi pracami, począwszy od prac remontowych po koordynację dostaw wyposażenia. Współpracujemy z fachowcami świadczącymi najwyżej jakości usługi.