Klinika medyczna czy przychodnia lekarska budowana od zera lub remontowana w dzisiejszych czasach musi być starannie zaplanowana. Klienci przywiązują dużą wagę do wyglądu tego typu inwestycji. Są to jednak bardzo duże projekty, wymagające olbrzymiej wiedzy i doświadczenia. W takich przypadkach najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów, którzy poprowadzą cały przedsięwzięcie od momentu wizji do samej realizacji.

Klinika musi się kojarzyć przede wszystkim z profesjonalizmem, czystością i sterylnością, musi budzić pozytywne emocje, a pacjenci muszą czuć się w niej bezpieczni. Dodatkowo musimy pamiętać, że w tego typu budynku jak przychodnie znajdą się pomieszczenia różnego rodzaju - od sal pacjentów, gabinetów lekarskich poprzez lobby i recepcję, aż po pomieszczenia dla personelu, pomieszczenia gastronomiczne czy sanitarne. Każdy z tych elementów musi być starannie zaplanowany i wykonany. Urządzone przez nas wnętrza kliniki i przychodni będą budziły zaufanie pacjentów. Uporządkowane, czytelne i funkcjonalne wnętrza świadczą o profesjonalizmie pracujących w niej ludzi.

Zaczniemy od rozmowy z inwestorem - określimy cele i wymagania jakie musi spełnić projekt. Staranny wywiad na początku realizacji jest niezbędnym elementem każdego projektu architektonicznego.

Następnie ruszymy do pracy związanej z rzeczywistym planowaniem pomieszczeń i wszystkich aranżacji. Nasza wiedza techniczna pozwoli na spełnienie wszystkich wymogów i zgodność z przepisami.

Na koniec postaramy się pomóc w wykańczaniu wnętrz dzięki współpracy ze znakomitymi fachowcami oraz zakupem wyposażenia i mebli, a także oświetlenia od najlepszych dostawców. Nasze przywiązanie do wysokiej jakości skutkuje tym, że nad większością projektów sprawujemy nadzór autorski.

Gwarantujemy, że końcowy efekt będzie zgodny z planami inwestora, a wszyscy pracownicy i pacjenci będą się czuć komfortowo w nowej klinice medycznej.