Lobby w obiektach komercyjnych pełni istotną funkcję. Będąca wizytówką i sercem obiektu przestrzeń wita gości. Starannie urządzone lobby powinno być spójna estetycznie, zgodne z zasadami ergonomii.

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to przecież lobby to pierwsze pomieszczenie, które mogą zobaczyć odwiedzający naszą firmę goście. Muszą czuć się tam ciepło przywitani, poznać charakter firmy (profesjonalny lub mniej formalny), a także móc w komfortowych warunkach poczekać na spotkanie lub obsługę.

Centralnym punktem często będzie recepcja - musi dobrze wyglądać i jednocześnie być praktyczna i pozwalająca na wygodną i skuteczną pracę. Dodatkowo miejsce, gdzie goście będą mogli usiąść czy wypić kawę. Co sprowadza nas do przynajmniej małego pomieszczenia gastronomicznego, a także łazienki.

Oczywiście wszystko najpierw musi zostać dokładnie omówione z inwestorem. To on będzie miał największy wpływ na wygląd realizacji. My ze swojej strony pomożemy zmienić pierwsze wizje w dokładny projekt architektoniczny.

Nieustannie poszukujemy inspiracji, ciekawych rozwiązań, wyjątkowego wzornictwa, najwyżej jakości materiałów. Aby odpowiadać na wymagania najbardziej wymagających inwestorów poszerzamy swoją wiedzę z dziedziny architektury i wnętrzarstwa, uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach. Jesteśmy aktywni w środowisku zawodowym. Wiemy, jak istotna w świadczeniu usług na najwyższym poziomie jest wiedza techniczna.

Nasze przywiązanie do wysokiej jakości i dbałość o detal sprawia, że nad większością naszych projektów sprawujemy nadzór autorski. Proponowana przez nas realizacja projektu „pod klucz” ogranicza wkład inwestora w żmudnym i stresującym procesie wykończeniowym. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami i dostawcami, koordynujemy ich prace, pilnujemy jakości usług, a także terminów dostaw.