Projektowanie wnętrz mieszkania pokazowego

Mieszkanie pokazowe to często wizytówka całej inwestycji. Tworząc nowy dom, szeregowiec, blok czy całe osiedle warto zamienić jedno z mieszkań w pełni wykończony projekt. Dzięki temu Klienci mogą dojrzeć w swoich czterech białych ścianach potencjał i możliwości.

Warto, aby takie mieszkanie przyciągało wzrok i uwagę. Musi być one uniwersalne, aby wpasować się w gusta wielu osób. Dodatkowo należy stworzyć wnętrze jak najbardziej praktyczne, zaproponować ciekawe rozwiązania i w stu procentach wykorzystać potencjał wszystkich pomieszczeń.

Nieprzerwanie od wielu lat tworzymy wnętrza funkcjonalne, w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Wiemy jakie rozwiązania są preferowane, jaka estetyka cieszy się największym uznaniem. Dobrze urządzone mieszkanie pokazowe zainspiruje przyszłych nabywców, pokaże możliwości wnętrza i co dla nas najważniejsze i przez nas pożądane – zachęci ich do zakupu.

Zarówno niewielkie, jak i duże przestrzenie nie stanowią dla nas wyzwania. Dobry projekt potrafi wydobyć zalety mieszkania i zakamuflować jego mankamenty.

Nasze aranżacje mają charakter ponadczasowy. Minimalistyczne, nowoczesne i eleganckie będą cieszyły oko przez wiele kolejnych lat. Przemyślane, funkcjonalne i proste układy sprawią, że mieszkanie będzie lepiej się prezentowało i sprawiało wrażenie bardziej przestronnego. Sztuka łączenia odpowiednich materiałów i kolorów, zadbanie o detale, znajomość pojęcia ergonomii, odpowiednie oświetlenie, nadające przytulności i udomawiające przestrzeń tworzą wyjątkowe wnętrza.

Projektowanie wnętrz odbywa się z poszanowaniem opinii i preferencji inwestora oraz przy uwzględnieniu obowiązujących trendów w branży wnętrzarskiej.

Nad wielkością projektów sprawujemy nadzór autorski. Ściśle współpracujemy z ekipami fachowców i dostawcami, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Na życzenie klienta podejmujemy się koordynacji prac związanych z wykończeniem i aranżacją mieszkania pokazowego.