Projekty komercyjne i urządzanie wnętrz restauracji, kawiarni sprawiają nam wiele radości z pracy. Takie wnętrza pozwalają się nam wykazać. Wymagają rzetelnej technicznej wiedzy, znajomości obowiązujących przepisów oraz trendów. Przede wszystkim stawiamy jednak na kreatywność i indywidualne podejście tak, aby lokal wyróżniał się i był unikatowy. Naszym celem jest stworzenie wnętrza, które swym wystrojem przyciągnie klientów i umili im czas oczekiwania na zamówienie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy jakie rozwiązania sprawdzają się w aranżacji lokali komercyjnych - w tym restauracji. Nieustannie poszukujemy oryginalnych i funkcjonalnych rozwiązań, inspiracji, pomysłów czy ciekawego wzornictwa. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, uczestniczymy w targach i szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, znamy najnowsze rozwiązania i trendy.

To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych Klientów. Słuchamy ich pomysłów, wizji i planów na ich restaurację. Szukamy kompromisów i służymy radą. Pomagamy w dokładnym określeniu potrzeb i oczekiwań inwestora. Następnie przekładamy je na projekt architektoniczny. Doświadczenie w funkcjonalnym planowaniu wnętrza restauracji, elastyczność i umiejętne, estetyczne ogranie przestrzeni jest kluczem do sukcesu.

Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów, kolorów i mebli jesteśmy w stanie stworzyć lokal niepowtarzalny i ponadczasowy. Odpowiednie i umiejętne zaprojektowane oświetlenie buduje nastrój, gwarantuje poczucie intymności i dobrą atmosferę. Chcemy, aby nasze aranżacje inspirowały, pobudzały do ciekawych rozmów, cechowały się indywidualnym charakterem i klimatem.

Współpracujemy z wykonawcami i dostawcami świadczącymi usługi na najwyższym poziomie. Na życzenie klienta zajmujemy się organizacją prac wykończeniowych w restauracji w usłudze „pod klucz”.