Jeszcze do niedawna wnętrza salonów samochodowych nie kojarzyły się z designem najwyższej klasy. Miały być one przede wszystkim użyteczne, przestronne, by można było w nich umieścić jak najwięcej modeli samochodów i odpowiednio je zaprezentować. Dziś jednak wiemy, że odpowiedni wystrój jest w stanie podnieść prestiż miejsca i wywołać pożądane reakcje u klientów. Kupującego w dzisiejszych czasach traktujemy z wielkim szacunkiem, chcemy, aby zostawiając nam ciężko zarobione pieniądze czuł się ważny.

W kreowaniu przestrzeni salonu samochodowego jest dla nas niezwykle ważne światło, które załamując się na karoserii podkreśla rysy i charakter pojazdu. Wykorzystujemy ponadczasowe połączenia kolorów i materiałów, które zachwycają elegancją. Proste formy, uporządkowane wnętrze, dbałość o estetyczną spokojność będą tłem dla produktu i skupią uwagę klienta na nim. Cenimy minimalizm i wierzymy, że siła tkwi w prostych rozwiązaniach.

Dbamy o to, aby wnętrze salonu samochodowego było spójne estetycznie, ale także bezpieczne i funkcjonalne, uwzględniające zasady ergonomii, umożliwiające swobodne przemieszczanie się.

To czym się wyróżniamy to elastyczność i nastawienie na dopracowanie wizji Klienta. Cenne są dla nas wszystkie uwagi i pomysły inwestora, który najlepiej wie czego potrzeba w jego salonie. Dodatkowo stale poszerzamy swoją wiedzą, posiadamy doświadczenie oraz chęć rozwoju i pracy nad ambitnymi projektami. Nad wieloma realizacjami sprawujemy także nadzór i proponujemy wykończenie wnętrza “pod klucz” dzięki współpracy ze specjalistami i fachowcami.